Baymak Dolcevita Felice 24/31 Arıza Hata Kodları

Baymak Dolcevita Felice 24/31 Arıza Hata Kodları

E01 Arıza Kodu Nedir? Gaz besleme-blokaj problemidir.

Çözüm Ateşleme sorunu olarak da bilinir ve genelde en sık karşılaşılan arıza durumlarından biridir. Arıza durumunda servis öncesi çözüm için Dolcevita Felice E01 arızası çözüm linkini tıklayabilirsiniz.

E02 Arıza Kodu Nedir? Emniyet termostat sensör problemidir.

Çözüm Emniyet termostat sorunu aşırı ısınma sorunu olarak da adlandırılabilir. Arızanın servis öncesi çözümlenmesi adına mutlaka Dolcevita Felice E02 hata kodu çözümü linkini tıklamalısınız.

E03 Arıza Kodu Nedir? Atık gaz sistem problemidir.

Çözüm Baca termostat sensör sorunudur. Genelde atık gaz sisteminde sorun olduğu zaman bu problemle karşılaşırsınız. Dolcevita Felice E03 arıza kodu çözümü için linki tıklayabilirsiniz.

E05 Arıza Kodu Nedir? Isıtma devresi ntc sorunudur.

Çözüm Genelde sensör arızası olarak bilinir ancak yine de Dolcevita Felice E05 arızası linkini tıklayabilir, daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

E06 Arıza Kodu Nedir? Kullanım suyu ntc sorunudur.

Çözüm Sıcak su ntc sinde oluşan sorunu belirtir. Sıcak su problemi yaşarsınız. Arıza detaylarını öğrenmek adına Dolcevita Felice 24/31 E06 hatası çözümü linkini tıklayabilirsiniz.

E10 Arıza Kodu Nedir? Tesisat su basıncı düşük.

Çözüm Genel anlamda sıkça karşımıza çıkan sorundur. Sistemdeki su basıncının uygun değerde olmadığını belirtir. Dolcevita Felice 24/31 kombiye su basma linkini tıklayarak işlemi yapabilirsiniz.

E25 Arıza Kodu Nedir? Yüksek sıcaklık sorunudur.

Çözüm Aşırı ısınma problemi olarak da isimlendirilebilir. Dolcevita Felice E25 hatası hakkında bilgi almak için linki tıklayabilirsiniz.

E35 Arıza Kodu Nedir? Alev oluşumu problemidir.

Çözüm Bu gibi durumlarda öncelikle cihaz birkaç kez resetlenmelidir. Resetleme sonucunda sorun devam etmekteyse servis yardımı almalısınız.