Buderus Servis Bursa

buderus servis bursa günümüzün en verimli ve sağlıklı ısınma aracısı olan kombiler, artık neredeyse her evde yer almaktadır. Sıcak su, kalorifer ve ocaklara tek yerden kolayca çalışmasını sağlayan kombilerin belirli aralıklar ile bakım görmesi gerekmektedir. Bakım görmeyen kombilerde, özellikle mevsim değişimlerinin yaşandığı dönemlerde hem tam verim alınamayacak hem de elektrik faturaları çok daha miktarlarda gelecektir. Kombi kullanımının mevsime uyarlanması gibi, bunun dışında bazı teknik sorunlar da yaşanabildiği için, destek almak gerekmektedir. Alanındaki en kaliteli ve güvenilir teknik destek hizmetlerinin sunan buderus servis bursa olarak çalışan firmamız, müşterilerinin hem konforunu hem de cebini düşünmektedir. Kombilerde meydana gelen sorunlar sadece uzman kişiler tarafından çözümlenmelidir, aksi takdirde sorunu daha da büyütmek veya güvensiz koşullar oluşturmak mümkün olabilecektir. Bu nedenle tek bir tıkla bursa buderus kombi servisi firmamıza ulaşarak, kombiniz için gerekli bakım, onarım, parça değişimi ve montaj hizmetlerinden son derece uygun fiyatlarda yararlanabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için tüm hizmetlerimiz garantili olarak sunulmaktadır. 

buderus servis bursa
buderus servis bursa

Teknolojinin adım adım ilerlemesi ile beraber insanların yaşamına giren birbirinden farklı olgular yer alıyor. İşte onlardan bir tanesi de kombi adı verilen ürünlerdir. Kombiler Türkiye’de doğalgazın kullanılmaya başladığı andan itibaren aktif olarak kullanılmaya başlamış durumdadır. Gerek yerli gerek ise yabancı birçok markanın kombisi vardır. Kombi denilince dünyada akla gelen ilk markalardan bir tanesi de bir Alman kuruluşu olan Buderus isimli markadır. Buderus firması 1731 yılından beri bu alanda geniş bir ürün gamı ile hizmet veren kuruluştur. Soğutma sistemleri ve kazan sistemleri konusunda da üst segment grubunda yer alan ürünleri vardır. Kombi alanında Buderus firması hem ev tipi, hem daha endüstriyel kombiler üreterek farklı kesimlerin beklentilerine sunar. Bu da doğal olarak yer yer buderus servis bursa ile iletişime geçilmesini zorunlu hale getiriyor. Bizim firmamız da uzun yıllardır kombi alanında hizmet veren bir firma olarak bu alanda ilk akla gelen firmalardan bir tanesi oluyor.

buderus servis bursa olarak daha önce bizden hizmet almayanlar için bilgi vermemiz gerekir ise şu bilgileri net bir biçimde verebiliriz. Firmamız tüm Bursa ölçeğinde hizmet verir. Kombi alanında çalışan servis personellerimizin tamamı alanında eğitim almış uzman mavi yakalı çalışanlardır. İş etiğinden ve profesyonel yaklaşımlarından ödün vermeden müşteri odaklı yaklaşım sergileyerek hizmet verirler. Firmamız kombi servisliği yapabilmek için gerekli olan tüm belgelere sahip kurumsal bir firmadır. Acil servis olarak kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet verir. Hizmette sınır tanımadan çalışması ile bilinir zira kış yaz demeden hizmet verir. Hem ev tipi olan kombilere, hem endüstriyel olan yoğuşmalı veya yoğuşmasız kombiler için çalışır.

buderus servis bursa olarak firmamızın hizmet verdiği alanlardan da bahsetmek gerekir ise firmamız kombi ile ilgili her türlü işi yapan bir servistir. İlk verdiğimiz hizmetlerin başında kombi tamir onarım bakım işleri gelir. Her türlü elektrik elektronik bilgisayarlı kombi tamirini onarımını yapar. Eğer değişecek parça var ise geniş yedek parça ağı ile değişimini garantili ve orijinal olarak gerçekleştirir. Bu noktada kafada en ufak bir soru işareti bırakmaz. Yine kombilerin sağlıklı verimli çalışması için kombi bakımlarını Buderus kombi bakım talimatına uygun olarak gerçekleştirir. Bu aşamada kombi temizliğini de uygun cihazlar ile gerçekleştirir.

buderus servis bursa olarak verdiğimiz bir diğer hizmet ise kombi değişimidir. Burada değişim ile kast edilen kombinin yerinin değişimi ve/veya bir başka kombi ile değiştirilmesidir. Bunun yanı sıra firmamız kombi tesisat temizliği de yapan bir firmadır. Komple olarak kombiye bağlı olan tüm sistemin temizliğini uygun temizleme malzemeleri ile gerçekleştirir. Bu noktada da en ufak bir hataya yer vermez.

buderus servis bursa olarak firmamızdan hizmet almak isteyenler bize internet sitemiz üzerinden ulaşabilir. Telefon edebilir. Whatsapp hattı üzerinden ulaşabilir. Tüm bunların yanı sıra bizzat adresimize gelerek de bizden gereksinim duydukları her an istemde bulunabilirler. İlgili arkadaşlarımız sizi en doğru biçimde yönlendirerek bizden hizmet almanızı sağlar.